Клуб свідомого батьківства "Бджілка Майя" (м.Луцьк)

  Клуб свідомого батьківства "Бджілка Майя", який створений у місті Луцьку, впевнено посів провідне місце серед дитячих закладів з раннього розвитку та здобув прихильність багатьох батьків та їх малечі, які з радістю приходять до Клубу. Унікальність Клубу "Бджілка Майя" - в підборі найнеобхідніших якісних послуг для молодих батьків; сучасних професійних підходах підбору та роботи висококваліфікованого персоналу Клубу; в високому рівні обслуговівання та індивідуальному підході.

   Місія Клубу "Бджілка Майя" - допомога батькам у створенні оптимально комфортного середовища для розвитку дитини, де б вона почувалась зручно та захищено, мала б відчуття гармонії і щастя, що в свою чергу сприятиме здоровому розвитку дитини та розкриттю її творчого потенціалу.

   Основні задачі Клубу:

 1. Розвиток дитини на основі гармонійного сполучення ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО, ПСИХОЛОГІЧНОГО і ФІЗИЧНОГО розвитку.
 2. Формування в дітей соціальних контактів і розвиток здатності до спільних дій в умовах розвиваючого навчання.
 3. Поглиблення знань батьків з особливостями дитячого розвитку в процесі навчання.

  Програма нашого Клубу "Бджілка Майя" (Луцьк), що враховує психо-фізіологічні особливості дитини у віці від народження до 6 років, є базою для розвитку інтелектуального потенціалу дитини.  Програма побудована на принципах комплексного підходу в розвитку дітей, занурює дитину у світ інформації з усіх розділів людських знань в оптимальний віковий період.

  Для маленьких дітей основним видом діяльності є гра, тому програма нашого Клубу «Бджілка Майя» будуються саме на ігровій діяльності. У процесі навчання на розвиваючих заняттях дитина не просто грає, в неї відбувається процес великої внутрішньої роботи, малюк пізнає навколишній світ, знайомитися з новими поняттями, явищами, предметами, поширює свій словниковий запас, а також, що є не менш важливим, - набуває досвіду соціального спілкування.

     Ранній розвиток в Клубі «Бджілка Майя» включає всі розділи людських знань, умінь, навичок:

 • розвиток усіх психічних процесів (пам'яті, уваги, мислення, сприйняття, уяви і мови),
 • формування математичних уявлень, сенсорний розвиток,
 • навчання усного та письмового мовлення (розвиток фонематичного слуху, логопедична ігротека, логоритміка), повідомлення енциклопедичних знань,
 • розвиток дрібної і великої моторики,
 • музичний розвиток, фізичний розвиток, 
 • творчий розвиток (навчання ліпленню, малюванню, аплікації, конструюванню).

  Всі ігри цих розділів обов'язково містять у собі інтелектуальне завдання, вирішуючи яку, дитина і здобуває потрібні знання, уміння, навички, а паралельно з цим, і це саме головне, у дитини формується:

 • звичка думати,
 • приймати рішення,
 • робити вибір,
 • справлятися зі труднощами. 

    Результат програми «Бджілка Майя» не є одиничним показником навчання (наприклад, вивчити алфавіт), а легке сприйняття, аналіз і засвоєння будь-якої нової інформації на всіх наступних вікових етапах навчання, включаючи навчальну діяльність і наступне доросле життя, що говорить про комплексну методику.

  Тому що в Клубі "Бджілка Майя" (Луцьк) Вас завжди з радістю зустрінуть, турботливо попіклуються про Вашу дитину, запропонують найцікавіші заняття та розваги, дадуть корисні поради щодо виховання та розвитку Вашої дитини. 

  Тому що програма Клубу побудована на основі передових методик навчання та розвитку, яку втілює в життя команда досвідчених професіоналів. Персонал Клубу - це молоді висококваліфіковані дипломовані вихователі, психологи та педагоги з багатим досвідом роботи в різних сферах виховання, розвитку та навчання дітей. Важливою перевагою персоналу Клубу "Бджілка Майя" є відсутність текучості кадрів. Всі спеціалісти Клубу проходять жорсткий відбір та майже всім складом працюють з самого початку створення Клубу, виключенням є декретна відпустка, але це природна обставина часто трапляється в полі любові та турботи.J

  Тому що дітки з радістю відвідують Клуб, сумують за педагогами,  і кожного разу знову приходять до нас, відкриваючи для себе щось нове та цікаве! 

 Звертайстесь до нас: Клуб свідомого батьківства "Бджілка Майя" м. Луцьк, вул. Кравчука, 48Б